Przedszkole im. św. Franciszka z Asyżu

IMG_2102.JPG - 90,63 kB

Nasz adres to:
Przedszkole Zgromadzenia Służebnic Matki Dobrego Pasterza im. św. Franciszka z Asyżu
ul. Pułaskiego 2,  80-520 Gdańsk-Brzeźno,

tel.(058)342 93 39, 537 950 482
Fax (058) 522 00 68

Przedszkole jest otwarte dla wszystkich dzieci. Rekrutacja odbywa się na zasadzie powszechnej dostępności. Jest dobrze usytuowane w sąsiedztwie morza i parku a także w bliskiej odległości węzła tramwajowego i przystanku autobusowego.

Realizujemy Podstawę Programową posługując się programem WSiP z drugim programem wspomagającym "Rośnij z Didasko".

Przedszkole dysponuje dobrze i estetycznie wyposażonymi salami zajęć dla dzieci, salą rekreacyjną, dużym, dobrze ogrodzonym placem zabaw z odpowiednimi zabawkami ogrodowymi.

Przedszkole przeznaczone jest dla dzieci:

• 2,5 i 3 – letnich – Maluszki
  • 4 – letnich – Średniaki
  • 5 - letnich- Starszaki
  • 6 - letnich- Zerówka

Zajęcia dodatkowe, które odbywają się w przedszkolu to:

• Religia
  • Gimnastyka korekcyjna
  • Logopedia
  • Rytmika
  • Język angielski
  • Taniec