Przedszkole im. św. Franciszka z Asyżu

Ogłoszenia 2017

• Dnia 19 grudnia, we wtorek zapraszamy na godz. 15.00 na Jasełka Bożonarodzeniowe i spotkanie opłatkowe.

• Dnia 4 grudnia w poniedziałek, o godz. 9.00 odbędzie się inscenizacja, po niej nastąpi rozdanie prezentów od św. Mikołaja.

•  W 100 rocznicę objawień Matki Bożej Fatimskiej, dołączając się do modlitwy Kościoła, bierzemy 21 listopada Figurę Matki Bożej Fatimskiej z Kościoła do Przedszkola. Tego dnia przypada również  wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny, które łączy się z datą powstania Zgromadzenia  Sióstr Pasterzanek.

• Dnia 16 listopada na godz. 14.00 jedziemy  z grupą 5 i 6 - latków na Stadion Energa. Odbiór dzieci   w tym dniu około godz. 15.00 sprzed Stadionu.

• 9 listopada (czwartek) zapraszamy na Mszę świętą w intencji Ojczyzny o godz. 16.15, po niej odbędzie się występ patriotyczny w wykonaniu dzieci.

•  1 listopada przedszkole jest nieczynne, 2 i 3 listopada przedszkole jest czynne.

• Zapraszamy wszystkie dzieci do wzięcia udziału w Balu Wszystkich Świętych, który odbędzie się w naszym Przedszkolu 30.10.2017r. (w poniedziałek). Bal rozpocznie  się o godz. 10.00  Przewidziane są ciekawe zabawy i atrakcje. Rodziców prosimy  o przygotowanie stroju wybranego  Świętego lub Świętej dla swojego dziecka
    i przyniesienie go w poniedziałek rano ( 30.10.2017r.).

• Drodzy Rodzice zapraszamy do wzięcia udziału w Rodzinnym konkursie plastycznym pt: „ Mój różaniec. Prosimy o wykonanie z dzieckiem różańca w domu  i przyniesienie go do przedszkola do dnia 25 października( różaniec  podpisujemy i składamy u  Wychowawczyń w grupie).
           Wszystkie wykonane różańce zostaną nagrodzone 30 października.

•  Przypominamy, że przedszkole jest czynne od 6.15 do 16.45

Wyprawka dla dziecka:

• 1.szczoteczka do zębów + pasta + kubek(podpisane)

2.pościel(poduszka, koc lub kołderka, prześcieradło- najlepiej na gumce) -podpisane

3.ubrania na zmianę w podpisanym worku

4.kapcie na zmianę(podeszwa gumowa, wsuwane- na rzepy lub zatrzaski)

5.ręczniki papierowe, chusteczki do nosa(wyciągane), mokre chusteczki

6.pieluszki jednorazowe jeśli dziecko ich używa